Barevný běh

I letos se můžete těšit na Barevný běh!

Ani letos nebude v Sokolově chybět Barevný běh! Tento pestrobarevný závod plný zábavy o délce 3,3 km pořádá Městský dům kultury Sokolov, příspěvková organizace. První ročník se konal v roce 2018. Pokud nejste zrovna maratonští nadšenci, je náš Barevný běh pro vás to pravé. Oslavte s námi léto a radujte se z pohybu v záplavě křiklavých barev, kterými Vás doslova zahltíme. Závod je pro ženy, muže i děti s doporučenou dolní věkovou hranicí 12 let.

PROSÍME ÚČASTNÍKY, ABY SI NA BAREVNÝ BĚH OBLÉKLI BÍLÉ TRIČKO.

Veškeré práškové barvy, které jsou během závodu použity, jsou barvy 100% přírodní a ekologické, splňují nejnovější normy EU i USA a jsou zdravotně nezávadné, testované a neškodlivé. Jedná se o smíchaný škrob a potravinářské barvivo. Závodník je povinen chránit své zdraví, používat pouze tyto barvy, které jsou součástí startovního setu, nebo k prodeji v místě startu před závodem. Závodníkům je doporučeno použití slunečních brýlí a vyhýbání se kontaktu barev se sliznicemi a vdechování barev. Barvy jsou snadno smývatelné z oblečení, pokožky i vlasů.

Po registraci pošleme e-mail s pokyny k internetové platbě. Závodník je pokládán za registrovaného po připsání startovného na účet organizátora. V případě zrušení registrace startovné nevracíme. Na místě bude také možnost zakoupení trika s logem závodu.

Start, cíl Barevného běhu:

Staré náměstí, Sokolov
08.06.2024
START v 10:00

Trasa:

Startovné:

Registrace online
do 6. 6. 2024 24:00 hodin:  startovné 350 Kč

Registrace na místě
pátek 7. 6. 2024 MDK Sokolov (náměstí Budovatelů)
17:00 – 20:00: startovné 400 Kč
sobota 8. 6. 2024 Staré náměstí Sokolov (pokud nebude naplněna kapacita 800 účastníků)
07:30 – 09:00: startovné 400 Kč

Informace, pokladna, registrační stánek:

Vestibul MDK
7. 6. 2024

Staré náměstí
8. 6. 2024

Obecná ustanovení:

Při prezenci je závodník/zákonný zástupce povinen prokázat se platným úředním dokladem. Každý účastník startuje v závodech na vlastní odpovědnost a vlastní nebezpečí s vědomím možného vzniku zranění nebo škody na majetku, za které nenese pořadatel odpovědnost. Za osoby mladší 18 let zodpovídají zákonní zástupci. Zasláním registračního formuláře uživatel prohlašuje, že souhlasí s užitím zadaných osobních údajů, a to výhradně pro potřeby pořadatele a že souhlasí s pořízením a užitím audio, foto a video záznamů z průběhu akce a případným zveřejněním na webových stránkách a sociálních sítích, které spravuje. Zejména Sokolov, Městský dům kultury Sokolov / Sokolovské infocentrum, Sokolovský ¼ maraton, Hurááá, prázdniny – mezinárodní soutěž ohňostrojů.