Stezka skřítka Sokolníčka

STEZKA SKŘÍTKA SOKOLNÍČKA SE VRACÍ!

Oblíbená stezka plná úkolů pro děti předškolního i školního věku se po roční pauze vrací do Sokolova. Tentokrát proběhne v sobotu 14. srpna 2021 v rámci akce Sokolov blíž sobě.

Start stezky bude v Husových sadech, jen kousek od přechodu pro veverky :-). Místo startu i stezka samotná bude značena, určitě ji neminete.

Stezku skřítka Sokolníčka pořádá Městský dům kultury Sokolov, příspěvková organizace společně s Karlou Kohoutovou. První ročník se konal v roce 2016 a od té doby se těší velké oblíbenosti u dětí i jejich rodičů.

Vydejte se po stopách skřítka Sokolníčka. Hry a úkoly na několika stanovištích se skřítky baví děti od nejútlejšího věku. Jako odměna za zdolání zábavné trasy je jim balíček se sladkostmi a dárečky pro každého. Do závodu není potřeba se registrovat, stačí dorazit mezi 14 a 17:30 hodin do Zámeckého parku.

Těšíme se na vás!